Manikúra, GEL LAK

Je vizitkou každého a především záležitostí estetickou, nicméně  krásně upravená ruka je zároveň zárukou,  že nedojde k některým nepříjemnostem jako jsou záděry či nesprávně rostlé nehty. Péče o ruce je nedílnou součástí péče o tělo a proto je vhodná i pro muže, kteří v současnosti patří mezi velmi časté návštěvníky těchto služeb.

Metoda Gel Lakem, pro všechny ženy, které touží mít krásné, upravené nehty i když nemohou nebo nechtějí mít nehty prodloužené metodou umělých nehtů (tipů). Je to tady, u nás je to možné, přijďte si vyzkoušet tento výjimečný způsob, nanáší se na Vás přírodní nehet bez poškození...lehkost laku a odolnost gelu, výhodou oproti běžnému laku ovšem je okamžité zatvrdnutí (žádné čekání či foukání :) ) a samozřejmě trvanlivost. Doba životnosti je v závislosti na kvalitě přírodních nehtů, způsobu nanesení a mechanické zátěži - 10dnů/3 týdny).Doba trvání cca 40-60 minut.

                                                                                                                                     

Manikúra P-Shine:

Hlavním cílem manikúry je mít upravené, pevné a zdravé Vaše nehty včetně upraveného nehtového valu kolem nehtů. Jeden z kroků této manikúry je P-shine (japonská manikúra), která je založená na včelím vosku a pudru a dokonale vám zregeneruje a zpevní váš přírodní nehet. Též vypadá velmi pěkně a leskle. P-shine vám v nehtech vydrží cca 14 dní podle toho jak si nehty odlakováváte a namáčíte. Tato manikúra je poslední dobou čím dál častěji vyhledávána také muži, kteří jsou s jejím výsledkem nadmíru spokojeni. Doba trvání cca 30 minut.

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů gelem - gelové nehty, kdy se jedná o prodloužení Vašeho nehtu takzvaným tipem, který je zkrácen na Vámi požadovou délku a posléze modelován. Doba trvání cca 120 minut.